Dziś jest sobota 27 lutego 2021, imieniny: Gabriela i Anastazji

Informujemy mieszkańców Gminy, że na bieżąco trwa rejestracja chętnych do szczepienia przeciw COVID-19 w Mobilnym Punkcie Szczepień w Warnicach, który mieścił się będzie w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Warnicach. Obecnie trwa rejestracja osób w wieku 70+.

Rejestracji można dokonać tylko telefonicznie dzwoniąc pod nr telefonu 696 082 087 lub pod nr telefonu Urzędu Gminy w Warnicach: 91 561 28 90 w. 31 lub 91 578 32 84 w. 31 (czynne w godzinach pracy Urzędu Gminy Warnice).

Mieszkańcom, którzy będą chcieli zaszczepić się przeciw COVID-19, a mają trudność w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień, Urząd Gminy Warnice zapewni bezpłatny transport do mobilnego punktu szczepień.

Mieszkańcy, którzy będą mieli potwierdzony dany termin szczepienia przeciw COVID-19, dzień przed tym terminem otrzymują dodatkowo SMS-y z systemu Szpitala ul. Mączna 4, 70-780 Szczecin, Szczepienia odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Warnicach, więc prosimy nie udawać się na adres z SMS-a do Szczecina.

Poniżej do zapoznania kwestionariusze, które będzie trzeba wypełnić przed szczepieniem. Ankiety dostępne będą na miejscu, nie ma konieczności ich drukowania we własnym zakresie!

1) Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19

2) Oświadczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych