Dzisiaj jest Sobota, 24 lutego 2018 r. Imieniny: Macieja i Bogusza
 

kliknij aby powiekszyc


Punkt Przedszkolny - Projekt Kontrakt Samorządowy Pyrzyce+

07.09.2017 r.

Nabór do punktu przedszkolnego w ramach projektu Upowszechnianie edukacji przedszkolnej w Gminie Warnice na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce +”

Prawidłowe dokumenty do pobrania.

1. Regulamin rekrutacji dziecka do punktu przedszkolnego (plik MS Word)

2. Wniosek o przyjęcie dziecka (plik MS Word)

W związku z tworzeniem nowego punktu przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Warnicach Wójt Gminy Warnice informuje, że nabór do punktu prowadzony będzie od 11.09.2017 do 22.09.2017. Dokumenty należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Warnice w godzinach od 7.00 do 15.00. W przypadku wolnych miejsc rekrutacja będzie prowadzona w sposób ciągły.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

02.10.2017 r.

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO W WARNICACH

W ramach projektu:
Upowszechnienie edukacji przedszkolnej w Gminie Warnice na rzecz rozwoju gospodarczego Kontraktu Samorządowego „Pyrzyce+”
 

1. KAROLINA OWSICKA
2. PIOTR ROŻUK
3. WIKTORIA GREMBOWSKA
4. HANNA STOIŃSKA
5. KACPER SZEWCZYK
6. MACIEJ GRZESZCZAK
7. FRANCISZEK SULIGA
8. JAN HARATYM
9. ANNA HARATYM
10. LENA KRYŚ
11. HANNA GĘBSKA
12. GABRIELA DURKA
13. ALICJA WIERZBICKA
14. MICHALINA PIĄTKOWSKA
15. JAKUB JURASIK

LISTA KANDYDATÓW REZERWOWYCH 

1. PAWEŁ PIGOŃ
2. PIOTR SOBCZYK

Projekt współfinansowany ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa RPZP.08.00.00 Edukacja, Działanie RPZP.08.05.00 Upowszechnienie edukacji przedszkolnej oraz wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie ogólne oraz uczniów uczestniczących w kształceniu podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym w ramach Kontraktów Samorządowych.


ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

Dwa razy w tygodniu odwiedza nas Pani Magda Łukajenko, która prowadzi z dziećmi zajęcia logopedyczne.  Zajęcia obejmują zarówno profilaktykę (zajęcia grupowe) oraz terapię logopedyczną (zajęcia indywidualne).

Grupowa forma zajęć z profilaktyki logopedycznej jest dla dzieci swobodną i bezstresową formą zabawy - pracy.

Galeria zdjęć

JĘZYK ANGIELSKI

W naszym przedszkolu Pani Sylwia Wyrodek wprowadza dzieci w świat języka angielskiego w naturalny sposób, bowiem chcemy, aby język angielski stał się od najmłodszych lat częścią ich codziennego życia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po pół godziny i prowadzone są w formie zabawy, w korelacji z wszystkimi obszarami edukacji.

 

Galeria zdjęć

JĘZYK ANGIELSKI

W naszym przedszkolu Pani Sylwia Wyrodek wprowadza dzieci w świat języka angielskiego w naturalny sposób, bowiem chcemy, aby język angielski stał się od najmłodszych lat częścią ich codziennego życia. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po pół godziny i  prowadzone są w formie zabawy, w korelacji  z wszystkimi obszarami edukacji.

 

Galeria zdjęć

ZAJĘCIA Z W-F

Dwa razy w tygodniu dzieci mają zajęcia z W-f. Przedszkolaki uwielbiają ruch i harce, także zajęcia są dla nich ogromną przyjemnością. Dzieci ćwiczą w hali gimnastycznej oraz w sali zabaw.

 

Galeria zdjęć

 

BEZPIECZNE FERIE

16.01.2018 r. dzieci z naszego przedszkola odwiedził Komendant Straży Gminnej.  Zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne, w ramach których poruszono tematy dotyczące bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Dzieci chętnie brały udział w spotkaniu i chętnie odpowiadały na pytania.

Galeria zdjęć

URODZINY KAROLINKI

09.01.2018 r. w naszej grupie był wyjątkowy dzień dla Karolinki. Z okazji urodzin składamy naszej solenizantce samych radosnych dni i szczęśliwego dzieciństwa.

Galeria zdjęć

 

20.12.2017 r. - JASEŁKA

Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowały jasełka. W przygotowania włączyli się również rodzice, przygotowując dzieciom stroje i stajenkę, za co oczywiście serdecznie dziękujemy. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek, wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością.

Galeria zdjęć

MAMO, TATO ZRÓB ZE MNĄ OZDOBY CHOINKOWE

11.12.2017 r. w naszej grupie odbyły się warsztaty swiąteczne. Dzieci wspólnie z rodzicami, rodzeństwem i paniami wykonywali ozdoby na naszą choinkę. Po ozdobieniu drzewka odwiedził nas długo wyczekiwany gość. Święty Mikołaj przyniósł prezenty dla wszystkich dzieci.

 

Galeria zdjęć

06.12.2017 - UBIERAMY CHOINKĘ

Minionki z wielkim zaangażowaniem ubierały choinkę, która teraz zdobi naszą salę. Samodzielnie zakładały lampki oraz choinkowe ozdoby.

 

 

Galeria zdjęć

URODZINY LENKI

Życzymy Lence dużo usmiechu, spełnienia marzeń i samych radosnych chwil.
 

 

 

Galeria zdjęć

URODZINY HANI STOIŃSKIEJ I HANI GĘBSKIEJ

Serdeczne życzenia dla naszych solenizantek, samych radosnych chwil i szczęsliwego dzieciństwa.
 

 

 

Galeria zdjęć

24.11.2017 - KUBUŚ PUCHATEK

Dziś zaprosiliśmy na wspólne oglądanie bajki "Kubuś Puchatek" przedszkolaków z grupy Pani Eweliny Swat. Dziękujemy za mile spędzony czas.

 

 

Galeria zdjęć

14.11.2017 - CIEPŁA PRZEKĄSKA

Zajęcia kulinarne, przygotowywaliśmy fondue z żółtego sera. Dzieci uczyły się przestrzegania zasad higieny i kultury podczas przygotowywania i spożywania posiłków.

 

Galeria zdjęć

06.11.2017 - Z GŁĘBI ZIEMI

Rozmawialismy przy ilustracjach o prehistorii naszej planety oraz pracy paleontologów. Poznawalismy poracę wykopaliskową archeologów i sami moglismy stać się archeologami wykopując z piasku ukryte przedmioty.


 

Galeria zdjęć

03.11.2017 - POKAŻ CO CZUJESZ

"Pokaż, co czujesz" - ćwiczenia dramowe połączone z rozmową na temat łagodzenia konfliktów. Dzieci wyrażały stan emocjonalny za pomocą niewerbalnych srodków przekazu.
 

 

Galeria zdjęć

03.11.2017 - CHUSTA ANIMACYJNA

Zabawy z chustą animacyjną.

 

Galeria zdjęć

 

 

31.10.2017 - DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W dniu 31.10.2017 r. dzieci odwiedziły pobliski cmentarz. Zapaliły znicze przy krzyżu. Celem wyprawy było kultywowanie tradycji związanej z Dniem Wszystkich Świętych. Swoim zachowaniem dzieci pokazały, że cmentarz jest miejscem ciszy, modlitwy i zadumy.

 

Galeria zdjęć

BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3944655

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia