Dzisiaj jest Sobota, 24 lutego 2018 r. Imieniny: Macieja i Bogusza
 

kliknij aby powiekszyc


Punkt Przedszkolny w Warnicach

Kontakt:

SP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
Warnice 30
74-201 Warnice
tel. 91 561 28 60

Pliki do pobrania:

1. Wniosek o przyjęcie dziecka do Punktu Przedszkolnego
2. Oświadczenie woli przyjęcia do Punktów Przedszkolnych
3. Deklaracja pozostanie dziecka w Punkcie Przedszkolnym
4. WYPRAWKA DLA DZIECI – PUNKT PRZEDSZKOLNY W WARNICACH; ROK SZKOLNY 2017/2018

-------------------------------

08.02.2018 r. - TŁUSTY CZWARTEK W PRZEDSZKOLU

Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek,
a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła.

W tym roku Tłusty Czwartek obchodziliśmy 08.02.2018 r. Najważniejszym akcentem tłustego czwartku są pączki. Oczywiście nie odbyło się  bez ich degustacji w oddziale przedszkolnym. Wszyscy zajadali się słodkimi pysznościami. Była to okazja do świetnej zabawy, ale także do przypomnienia i kultywowania naszych narodowych tradycji i zwyczajów. Taki zwyczaj bardzo nam się podoba i jesteśmy jego gorącymi zwolennikami.

Galeria - więcej

07.02.2018 r. - WULKAN

07.02.2018 r. w sali Punktu Przedszkolnego w Warnicach powstał najprawdziwszy wulkan! Przy pomocy dzieci udało się doprowadzić do wybuchu wulkanu, który otrzymał nazwę „LORD”! Zabawa przednia, a przy tym ile się dowiedziały – z książek i od pani nauczycielki, ale przede wszystkim z doświadczenia fizycznego.

 

Galeria - więcej

06.02.2018 r. - PRZEDSZKOLAKI DOKARMIAJĄ PTAKI

Zima jest dla ptaków bardzo ciężkim okresem, ze względu na niską temperaturę i trudne warunki pogodowe, dlatego w okresie zimowym ptaki mogą mieć problemy ze znalezieniem odpowiedniej ilości pokarmu. Przedszkolaki dbają o to, żeby w karmniku nie zabrakło pożywienia dla ptaków, codziennie z okien przedszkola z radością obserwują sikorki, wróble i inne ptaki, które zjadają pozostawione przez nie zimowe smakołyki.  Dokarmiając ptaki dzieci zbliżają się do nich, uczą się, pobudzają swoje zainteresowania i uwrażliwiają na przyrodę, a także zyskują poczucie, że robią coś dobrego. „Pszczółki” są bardzo dumne z tego, że mogą w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę z zakresu ekologii, a co najważniejsze dokarmiać głodne zwierzęta.

Galeria - więcej

05.02.2018 r. - ZABAWY NA ŚNIEGU

„Chociaż mróz w policzki szczypie,
chociaż śnieg nam w twarze sypie,
nie martwimy się tym wcale.
Padaj śniegu, padaj dalej”.

Korzystając z uroków tegorocznej zimy systematycznie zabieramy nasze przedszkolaki na plac przedszkolny. Zabawa jest przednia. Dzieci całkowicie oddają się zimowej zabawie i wykazują się niezwykłą pomysłowością w szaleństwach na śniegu. Po takiej zabawie na świeżym powietrzu do przedszkola wracamy z szerokimi uśmiechami.

Galeria - więcej

01.02.2018 r. - SMACZNA I ZDROWA SAŁATKA JARZYNOWA

Z myślą o jarzynowych witaminkach grupa „Pszczółek” postanowiła zrobić wspólnie pyszną sałatkę warzywną. Przy tej okazji dzieci poznały wygląd, smak i zapach niektórych składników. Każdy dostał tackę, nożyk i tak przystąpiliśmy do krojenia. Dzieci samodzielnie kroiły i przyrządzały sałatkę warzywną, przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. Przyrządzanie sałatki dało dzieciom wiele satysfakcji. Podczas robienia potrawy przedszkolaki nauczyły się również, że gotowanie i jedzenie wymaga zachowania szczególnej higieny, że nie tylko ręce, ale również warzywa należy myć przed obieraniem, krojeniem i spożywaniem. Na koniec gotową sałatkę nałożyliśmy na talerze urządzając w sali prawdziwą ucztę! Wszystkie dzieci z wielkim apetytem zjadały wspólnie przygotowany posiłek.

Galeria - więcej

26.01.2018 r. - UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom życzymy zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień i dużo radości! Niech żyją długi czas i zawsze kochają nas!
Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni, w których dane nam jest okazać wdzięczność naszym dziadkom za ich bezwarunkową miłość do swoich wnucząt. Każdy z nas, kto spędził z Nimi swoje dzieciństwo, wie, jak wiele uczuć i pięknych momentów doświadczył w kontakcie z tymi kochanymi osobami. Święto Babci i Dziadka wpisane jest w kalendarz uroczystości przedszkolnych w naszej placówce. Jest to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Ta wspaniała impreza w naszym przedszkolu odbyła się 26 stycznia. Babcie i dziadków licznie przybyłych na uroczystość im poświęconą powitała i złożyła serdeczne życzenia wychowawczyni. Następnie dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Wnuczęta piosenką i wierszem wyraziły wielką miłość i szacunek dla babć i dziadków oraz podziękowały za ciepło i dobroć. Dziadkowie gorąco oklaskiwali występy, a niejednemu z nich zakręciła się w oku łza. Dzieci złożyły babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia, wręczając im własnoręcznie wykonane upominki, a następnie zaprosiły gości na słodki poczęstunek. Atmosfera uroczystości była podniosła i rodzinna. To wyjątkowe spotkanie było pełne radości i szczęścia. Dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków, a wnuczęta szczęśliwe, że mogły gościć swoich najbliższych. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci, zarówno dzieci, jak i dziadków.

Galeria - więcej

16.01.2018 r. - WIZYTA KOMENDANTA STRAŻY GMINNEJ

16.01.2018 r. dzieci z Punktu Przedszkolnego w Warnicach odwiedził Komendant Straży Gminnej.  Zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne, w ramach których poruszono tematy dotyczące bezpieczeństwa podczas ferii zimowych oraz zakresu działań Straży Gminnej. Podczas spotkania dzieci były żwawo zainteresowane pogadanką, zadawały mnóstwo pytań. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały kolorowanki i wykonano wspólne zdjęcie. Serdecznie dziękujemy za wizytę!!!

Galeria - więcej

10.01.2018 r. - BAL KARNAWAŁOWY

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE…
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą; ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniu 10.01.2018 r. odbył się wspólny bal karnawałowy dla przedszkolaków z Punktów Przedszkolnych i uczniów Szkoły Podstawowej. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w sali można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Galeria - więcej

21.12.2017 r. - WIGILIA I JASEŁKA

Zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu w dniu 21.12.2017 r. odbyła się wspólna Wigilia dla rodziców i dzieci. Przedszkolaki pod okiem wychowawczyni przygotowały piękne, jedyne w swym rodzaju Jasełka. Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Na scenie pojawiła się Maryja i Józef, Aniołowie, Pasterze, Trzej Królowie i Dzieci. Spektakl ubogacały piękne tradycyjne kolędy w wykonaniu dzieci i wszystkich zebranych. Występ przedszkolaków wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój a i wycisnął niejedną łzę w oku. Po części artystycznej była okazja, aby podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia i wspólnie kolędować przy pięknie przystrojonej choince. Potem wszyscy wspólnie zasiedli przy stole, by spróbować tradycyjnych wigilijnych potraw: barszczu oraz pierogów z grzybami przygotowany przez rodziców. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, ponieważ tego typu spotkania niosą zawsze ze sobą radość i uśmiech dziecka. Chcielibyśmy by ten grudniowy dzień na długo pozostał w naszej pamięci.

Galeria - więcej

14.12.2017 r. - ZAJĘCIA OTWARTE Z RODZICAMI

W czwartek 14 grudnia u „PSZCZÓŁKEK” odbyły się zajęcia otwarte pt: „Robimy kolorowe bombki”. Maluchy wspólnie z rodzicami wykonały bombkę z różnych materiałów. Pomysłów nie było końca. Powstały piękne kolorowe bombki, które zawisną na choinkach. Jeszcze raz dziękujemy rodzicom i dzieciom za udział w naszych zajęciach.

Galeria - więcej

06.12.2017 r. - SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, jak co roku we wczesnych godzinach rannych przybył do przedszkola Św. Mikołaj. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Wcześniej nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które specjalnie dla Niego przygotowały. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Dzieci powitały gościa piosenką. Nawiązała się wymiana zdań. Przedszkolaki obiecały Mikołajowi, że będą się grzecznie bawić i słuchać. Na koniec po zapewnieniach ,że będą się starały zachowywać grzecznie w domu i w przedszkolu, Mikołaj obdarował je oczywiście prezentami.

Galeria - więcej

05.12.2017 r. - UBIERAMY CHOINKĘ

Już grudzień, a jak grudzień to i święta... W dniu 05 grudnia nasze przedszkolaki przypomniały sobie tradycję ozdabiana świątecznego drzewka. Drzewko bożonarodzeniowe jest symbolem życia i odrodzenia, ukazującym wyjątkowość Świąt Bożego Narodzenia, które są tuż przed nami. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zawieszały ozdoby. Dzień ten w przedszkolu był dniem wyjątkowym.

Galeria - więcej

29.11.2017 r. - WRÓŻBY ANDRZEJKOWE

„Czary mary, czary mary, aby wróżby się spełniły złóżmy dary”. Tymi słowami 29 listopada w Punkcie Przedszkolnym w Warnicach, rozpoczęła się zabawa andrzejkowa. Piękne dekoracje, muzyka i fantastyczne stroje przedszkolaków stworzyły idealną atmosferę do wspólnych wróżb, czarów i innych atrakcji. Dzieci poznały zwyczaje obchodzenia andrzejek poprzez zabawę. Było wrzucanie monety do wody, odczytywanie symboli i wiele innych. Przedszkolakom najbardziej podobała się zabawa z butami, które wędrowały przez całą salę do drzwi. Rodzice przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek, za co serdecznie dziękujemy! Zabawa przebiegła nam w miłej i radosnej atmosferze.

Galeria - więcej

24.11.2017 r. - ŚWIATOWY DZIEŃ MISIA

W dniu 24.11.2017 r. przedszkolaki z grupy Pszczółek uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, a ma koniec misiowy poczęstunek „małe co nieco” Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Galeria - więcej

21.11.2017 r. - DZIEŃ KREDKI

21 listopada obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Dzień Kredki. Na początku zajęć rozmawialiśmy o roli kredek w życiu dziecka. Poznały różne rodzaje kredek oraz sposoby ich użycia. Wykorzystałyśmy również metodę burzy mózgów „Co by było gdyby świat był bez koloru…”. Przypomnieliśmy sobie piosenkę pt. „Kolorowe kredki”. Przedszkolaki uczyły się, że kredka nie służy tylko do malowania po kartce, ale również może służyć do malowania buzi. „Pszczółki” również przeliczały kredki oraz klasyfikowały według ustalonych cech. Dzieci wykonały również magiczna pracę. Dzień zakończył się wystawą prac. Tak wesoły czas z pewnością na długo zostanie w pamięci najmłodszych.

Galeria - więcej

16.11.2017 r. - WYCIECZKA DO SKANSENU

Dnia 16 listopada przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego w Warnicach wybrali się na wycieczkę  do Skansenu Jeziorak w Zaborsku, gdzie Państwo Kosno stworzyli miejsce pełne uroku. Skansen powstał w celu prezentacji miejscowego rzemiosła, historii, sztuki i obyczajów związanych z tradycjami lokalnymi. Dzieci miały możliwość samodzielnie przygotować bułeczki, które po upieczeniu zabrały do domu. Wykonały także jesienny plakat i przy pomocy opiekunów namalowali na drewnie swój „List do Mikołaja”. Miały również możliwość zwiedzić warsztat stolarki. Nie zabrakło oczywiście zabaw ruchowych. Wszystkim obecnym dzieciom dopisywały humory. Śmiechu było co nie miara. Dziękujemy Pani Katarzynie i Pani Basi za mile spędzony czas.

Galeria - więcej

15.11.2017 r. - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA

Dzień 15 listopada na długo pozostanie w pamięci dzieci z punktu Przedszkolnego w Warnicach. Tego właśnie dnia odbyła się bardzo ważna uroczystość – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA ORAZ NADANIE IMNIENIA GRUPIE PRZEDSZKOLAKÓW, KTÓRE OD TERAZ BĘDĄ „PSZCZÓŁKAMI”.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności - dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc wiersze i piosenki. Po części artystycznej dzieci obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani Dyrektor Ewa Rebeko dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka i starszaka.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz prezenty. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Dla przedszkolaków był to wyjątkowy dzień. Teraz z dumą mogą powiedzieć – Mamo, tato- jestem przedszkolakiem!!!

Galeria - więcej

09.11.2017 r. - WIZYTA POLICJANTA

Dnia 9 listopada 2017 roku w Punkcie Przedszkolnym w Warnicach odbyło się spotkanie przedszkolaków z panem policjantem. Celem wizyty było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Pan policjant przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomniał numery alarmowe oraz zasady zachowania się podczas spotkania z nieznajomym. Przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie podróżować, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Przypominał również o konieczności noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Niektóre przedszkolaki zadawały pytania oraz dzieliły się swoimi doświadczeniami. Wspólne zdjęcie było zwieńczeniem tej niecodziennej wizyty.

Galeria - więcej

24.10.2017 r. - WYJAZD DO TEATRU LALEK PLECIUGA W SZCZECINIE

24 października dzieci z Punktu Przedszkolnego w Warnicach oraz dzieci z oddziału zerowego uczestniczyły w bardzo wartościowej wycieczce do Teatru Lalek Pleciuga w Szczecinie. Przed wyjazdem przedszkolaki zapoznały się z regulaminem wycieczki oraz zasadami prawidłowego zachowania się w miejscu publicznym. Wizyta w prawdziwym teatrze była dla dzieci dużym przeżyciem. Przedszkolaki obejrzały spektakl pt: „Kiedy zakwitnie margerytka”. Jest to urzekająca opowieść dla młodszych dzieci o sile i znaczeniu przyjaźni. Co się wydarzy, gdy małe kaczątka wraz z mamą wyruszą na poszukiwanie pierwszych margerytek? W piękny letni dzień dwa małe kaczątka wybierają się wraz z mamą na polanę, by zobaczyć, jak rozkwita margerytka. Po drodze spotykają zaspanego niedźwiadka, tchórzliwego zająca i marzącego o podziwie osiołka. Świeżo zawiązanej przyjaźni i wspólnej wyprawie na polanę zagraża podstępny lis, który pragnie schwytać kaczątka... Ta prosta i urokliwa historia w piękny sposób wprowadzi młodsze dzieci w świat wartości. Co będzie silniejsze: lenistwo, strach i chęć zdobycia podziwu – czy przyjaźń?

Galeria - więcej

18.10.2017 r. - ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Jesień to czas zbiorów ziemniaków, a przy tym świetna okazja do wspólnej zabawy bliższego poznania tego warzywa. Z tej okazji skorzystały przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego w Warnicach. Główną atrakcją podczas „Święta Pieczonego Ziemniaka” były frytki. Poza tym przedszkolaki zapoznały się z „Bajką o Ziemniaku”, z której w prosty sposób dowiedziały się, skąd on pochodzi i jak trafił do Polski. Przyswoiły sobie również wiele ciekawostek i informacji na temat ziemniaka, jego różne nazwy. Gdy ziemniaki smażyły się w frytkownicy, dzieci z twarzami pełnymi uśmiechów brały udział w różnych konkursach i zawodach sportowych, w których głównym bohaterem był ziemniak. Przedszkolaki rzucały ziemniakiem do celu, zorganizowany był slalom z ziemniakiem na drewnianej łyżce itp. Kolejną konkurencją było wykonanie „Ziemniaka Cudaka”, pomysłowości w pracach nie brakowało. Wszystkie trafiły na wystawę i będą zdobiły kącik przedszkolny, ciesząc oczy wszystkich.

Galeria - więcej

13.10.2017 r. - ROBIMY SOK OWOCOWY

Dzieci z Punktu Przedszkolnego z Warnic doskonale wiedzą, że aby być zdrowym, należy się prawidłowo odżywiać. Każdy przedszkolak rozumie potrzebę spożywania dużych ilości owoców oraz warzyw. Z myślą o witaminkach 13 października postanowiliśmy zrobić sok. Dzieci przyniosły do przedszkola jabłka, gruszki i marchewki. Jednak zanim przystąpiliśmy do pracy, przedszkolaki zapoznały się z urządzeniem do robienia soku - sokowirówką. Pozostało tylko wrzucenie składników do maszyny i sok gotowy! Wszystkim bardzo smakował, ponieważ wykonany został bez dodatku cukru i bez konserwantów.

Galeria - więcej

11.10.2017 r. - WIZYTA LEŚNIKA

W dniu 11.10.2017 r. przedszkolaków z Warnic odwiedził niezwykły gość Pan Podleśniczy Szymon.  Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały opowieści na temat pracy leśniczego, zwierząt żyjących w lesie, ich ochrony oraz właściwego zachowania. Podczas zajęć leśnik zadawał dzieciom wiele pytań, w celu sprawdzenia ich wiedzy. Maluchy aktywnie uczestniczyły w przyrodniczym quizie, w którym rozpoznawały, z jakiego drzewa pochodzą liście. Wizyta pana Szymona okazała się ciekawą lekcją przyrody, która na długo zostanie zapamiętana przez naszych wychowanków.

Galeria - więcej

04.10.2017 r. - ŚWIATOWY DZIEŃ MUZYKI

 „Słychać śpiew wśród naszych sal, to muzyki wielki czar” - tak rozpoczęliśmy 4 października Światowy Dzień Muzyki, który prawidłowo obchodzony jest 1 października. Tego dnia przedszkolaki wzięły udział w wielu muzycznych zabawach. Dzieci tańczyły z kolorowymi chustkami i odgadywały muzyczne zagadki, rozpoznawały instrumenty po ich brzmieniu i odgadywały znane piosenki po krótkich fragmentach. Przedszkolaki przyniosły własne instrumenty, które zaprezentowały swoim koleżankom i kolegom z grupy. Mali muzykanci stworzyli własną orkiestrę, słuchały również muzyki poważnej, określały jej nastrój i wspaniale się przy niej relaksowały. Na koniec dnia każdy wykonał pracę plastyczną. To był wesoły i pełen wrażeń dzień.

Galeria - więcej

03.10.2017 r. - URODZINY ALICJI

W dniu 03.10.2017 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu czwarte urodziny Ali. Solenizantce odśpiewano głośne Sto Lat, wręczono prezent, a następnie wspólnie przystąpiono do słodkiego poczęstunku. Ala jak zawsze była wesoła i uśmiech nie schodził jej z buzi. Wszystkiego najlepszego!!!

Galeria - więcej

 

18.09.2017 r. - URODZINY BŁAŻEJA

Urodziny w naszym przedszkolu obchodzimy w sposób szczególny. Jest to wyjątkowy dzień. pełen wrażeń i niespodzianek. Tak też było w poniedziałek, świętowaliśmy 5 urodziny Błażeja. Jubilatowi zaśpiewano głośne STO LAT, złożono życzenia i wręczono prezent. Wszyscy świetnie się bawili.

 

Galeria - więcej

 

BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3944659

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia