Dzisiaj jest Czwartek, 21 marca 2019 r. Imieniny: Benedykta i Lubomira
 

kliknij aby powiekszyc


Regulamin

Regulamin użytkowania serwisu

Dane i informacje zawarte w serwisie internetowym Urzędu Gminy w Warnicach są publikowane dla celów informacyjnych, edukacyjnych, rozrywkowych oraz poznawczych. Wszelkie dane zamieszczone na niniejszej witrynie chronione są przepisami ustawy o prawie autorskim i stanowią własność Urzędu Gminy w Warnicach lub/i autorów udostępniających te informacje za pośrednictwem serwisu. Użytkownik ma prawo do pobierania, drukowania całych stron lub fragmentów portalu pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw o rejestracji znaków należących do Urzędu Gminy w Warnicach. Żadna część serwisu nie może być w całości lub części kopiowana w celach komercyjnych, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej zgody Urzędu Gminy w Warnicach.

Strona Urzędu Gminy w Warnicach może zawierać odnośniki do innych stron www, które są własnością oraz są prowadzone przez niezależne jednostki. Użytkownicy powinni zdawać sobie sprawę z faktu, że Urząd Gminy w Warnicach nie odpowiada za ścisłość, zawartość lub dostępność informacji, do których odnośniki prowadzą przez Stronę. Wprowadzenie takiego odnośnika na Stronie Urzędu Gminy w Warnicach nie wiąże się z braniem odpowiedzialności przez Urząd za treść docelowej strony www.

Zrzeczenie się odpowiedzialności
Urząd nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wynikające z korzystania z serwisu, a w szczególności za szkody wynikające z:
1. Interpretacji i/lub wykorzystania informacji dostępnych w serwisie oraz za jakiekolwiek straty spowodowane stosowaniem tych danych;
2. Niemożności korzystania z serwisu, braku dostępu do niego, utraty danych lub utraty korzyści płynących z informacji dostępnych w serwisie;
3. Interpretacji i/lub wykorzystania informacji gospodarczych, prawnych i wszelkich innych
dostępnych w serwisie;
4. Tymczasowego charakteru danych i informacji, które mogą ulec zmianie w procesie kontroli, weryfikacji i korekty przed osiągnięciem ostatecznego kształtu, nie umieszczanego już w serwisie Urzędu.
5. Treść informacji udostępnianych na zasadzie odtwórczej lub za pośrednictwem udostępnienia oprogramowania umożliwiającego pozyskanie takiej informacji.
7. Użytkowania, lub zaniechania użytkowania oprogramowania dostępnego za pośrednictwem niniejszego serwisu internetowego.

Kontakt
Użytkownicy, którzy mają pytania dotyczące praktyk stosowanych na tej stronie, czy też sposobów utrzymywania z nią kontaktów, proszone są o wysłanie uwag pod adres: wojt@warnice.pl

BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4832258

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia