Dziś jest piątek 04 grudnia 2020, imieniny: Barbary i Piotra

K O M U N I K A T

z dnia 30.10.2020 r.

Drodzy Mieszkańcy,

według ostatnich danych otrzymanych od służb sanitarnych na terenie naszej gminy odnotowanych jest 6 aktywnych przypadków zakażenia koronawirusem (COVID-19). W związku z potwierdzeniem następnych przypadków zakażenia na obszarze naszej gminy oraz bardzo dużej liczby kolejnych przypadków na terenie całego powiatu, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, apelujemy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych.

Zwracam się do wszystkich mieszkańców o spokój, rozsądek i nie uleganie panice. Proszę o zachowanie reżimu sanitarnego w miejscach publicznych, tj. sklepy, kościół itp., a w przypadku wystąpienia objawów, np. gorączka, kaszel itp. należy kontaktować się z lekarzem rodzinnym. Apeluję by rozłożyć odwiedziny grobów bliskich w czasie, tak by nie tworzyć na cmentarzach dużych zbiorowisk.

Wójta Gminy Warnice

(-) Alina Werstak

Szukaj na stronie

Współpracujemy

ZGDO
Związek Gmin Dolnej Odry


WIR
Wiejska Inicjatywa Rozwoju

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas: 5907351 osób