Dziś jest wtorek 07 grudnia 2021, imieniny: Marcina i Ambrożego

SZANOWNI RODZICE!

Pracownicy naszej szkoły wzięli udział w referendum dotyczącym udziału w ogólnopolskim strajku oświaty, w trakcie którego 98% z ogólnej liczby uprawnionych do głosowania opowiedziało się za strajkiem.
W związku z powyższym jestem zobowiązana, jako dyrektor szkoły, do poinformowania Państwa, że jeżeli nie dojdzie do porozumienia związków zawodowych ze stroną rządową, 8 kwietnia 2019 r. rozpocznie się w naszej szkole strajk.
Obawiam się, że nie będę w stanie, w czasie trwającego strajku, zapewnić naszym, uczniom bezpiecznych warunków pobytu w szkole, dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o zapewnienie swoim dzieciom opieki.

Prosimy również o zrozumienie zaistniałej sytuacji.

Dyrektor Szkoły Ewa Rebeko