Dziś jest sobota 27 lutego 2021, imieniny: Gabriela i Anastazji

Ruszyły zapisy do akcji Masz Głos

18 lut 2021

W czasie pandemii ważna jest współpraca różnych środowisk, które na co dzień pracują i funkcjonują na jednym terenie. Razem łatwiej jest zadbać o edukację online, monitoring stanu drzew w gminie czy dobry projekt do budżetu obywatelskiego. Wszystkich gotowych do takiego zaangażowania wspiera program Fundacji Batorego – akcja Masz Głos, który właśnie rusza z nową edycją.

czytaj więcej

"Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo" - kampania ZUS

18 lut 2021

Od 27 stycznia  ZUS prowadzi ogólnopolską kampanię informacyjno-edukacyjną „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.  Celem kampanii jest promowanie wśród świadczeniobiorców informacji na temat korzyści, jakie – przede wszystkim w obecnej sytuacji związanej z pandemią - przynosi wykorzystanie bezgotówkowej formy pobierania świadczeń, a także możliwości wynikających z korzystania z rachunku bankowego.

czytaj więcej

Weekend emocji - Husaria Fight Team

16 lut 2021

Zakończyliśmy pełen zapaśniczych emocji weekend debiutem w Pucharze Polski Seniorek w Poznaniu (14.02.2021 r.), gdzie wystartowała Eryka Wizjan w 62 kg i zdobyła V miejsce, a Amelia Kuraszewska wygrywając trzy pierwsze walki była o krok od wygrania kategorii 65 kg. Koszalin dzień wcześniej, również przyniósł dużo emocji. Debiut zaliczyło kilku nowych zawodników i zawodniczek w grupie młodzik/młodziczka.

czytaj więcej