Dziś jest wtorek 26 maja 2020, imieniny: Filipa i Pauliny

Komunikat - boiska sportowe

21 maj 2020

Komunikat Wójta Gminy

W związku z trwającym stanem epidemii koronawirusa COVID-19 i wynikającymi z tego stanu ograniczeniami oraz najnowszymi stanowiskami rządu w zakresie funkcjonowania obiektów publicznych przedstawiamy Państwu informacje:

Gminne Boiska Sportowe
Przytaczamy wytyczne Ministerstwa Zdrowia. Gminne boisko sportowe w Warnicach: na boisku mogą przebywać maksymalnie 22 osoby ćwiczące plus 4 trenerów. Istnieje możliwość podzielenia boiska na 2 połowy ...

czytaj więcej

Kolejne dofinansowanie dla uczniów i nauczycieli

21 maj 2020

W dniu 18.05.2020 r. pozytywnie rozpatrzono złożony wniosek na zakup laptopów w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn. zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

czytaj więcej

XVIII Sesja Rady Gminy Warnice

20 maj 2020

Uprzejmie informujemy, że 29 maja br. o godz. 13.00 w sali gimnastycznej SP w Warnicach odbędą się obrady XVIII Sesji Rady Gminy Warnice, jednakże ze względu na stan epidemii, obrady odbędą się bez udziału mieszkańców i zapraszanych gości.

czytaj więcej

Szukaj na stronie

Współpracujemy

ZGDO
Związek Gmin Dolnej Odry


WIR
Wiejska Inicjatywa Rozwoju

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas: 4655687 osób