Dziś jest piątek 04 grudnia 2020, imieniny: Barbary i Piotra

Mistrzostwa Młodziczek w zapasach kobiet - Nowiny k/ Kielc

23 lis 2020

W dniach 20-22.11.2020 r. w dalekich Nowinach k. Kielc odbyły się już IX Mistrzostwa Młodziczek w zapasach kobiet (roczniki 2006-2008). Husaria Fight Team wraz z trenerem Wojciechem Antczakiem reprezentowana była przez 5 zawodniczek. Dziewczyny reprezentują dwie Gminy i są uczennicami dwóch szkół. Anita Przybył i Sara Malkiewicz reprezentowały Gminę Warnice oraz Szkołę Podstawową z Warnic zaś Hanna Sarba, Zosia Grzejszczyk i Wiktoria Pacyna Gminę Kozielice oraz Szkołę Podstawową w Kozielicach.

czytaj więcej

100 dni solidarności w walce z COVID-19

23 lis 2020

Po analizie danych dotychczasowych zachorowań, Rząd przedstawia kompleksowy plan i jasne założenia na nadchodzące 100 dni. Pozwoli nam to łatwiej dostosować się do epidemicznej rzeczywistości – zarówno tej gospodarczej, jak i społecznej. Została podjęta decyzja o otwarciu sklepów i usług w galeriach handlowych – będą musiały one działać w zaostrzonym reżimie sanitarnym. Ferie zimowe odbędą się w całym kraju w tym samym terminie, jednak uczniowie nie wyjadą na zimowiska. Pamiętaj, że dalsze rozluźnianie restrykcji lub ich zaostrzenie zależy od naszego odpowiedzialnego zachowania, które przekłada się na liczbę zachorowań.

czytaj więcej

Komunikat Kierownika OPS w Warnicach

19 lis 2020

KOMUNIKAT

KIEROWNIKA OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W WARNICACH

Szanowni SENIORZY- zostańcie w domach!

Z uwagi na zagrożenie pandemią koronawirusa pozostańcie w domach. Jeżeli występuje potrzeba dokonania dla Was zakupów żywności, leków, podstawowych art. przemysłowych z dostarczeniem do domu prosimy o kontakt w tej sprawie pod numer telefonu:
(91) 578 32 84 wew. 33 lub 30
Za zakupy płaci SENIOR w domu!
My dostarczymy do domu zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem!

czytaj więcej

Szukaj na stronie

Współpracujemy

ZGDO
Związek Gmin Dolnej Odry


WIR
Wiejska Inicjatywa Rozwoju

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas: 5907370 osób