Dzisiaj jest Piątek, 20 lipca 2018 r. Imieniny: Czesława i Hieronima
 

kliknij aby powiekszyc

SZACOWANIE SZKÓD W UPRAWACH SPOWODOWANYCH PRZEZ SUSZĘ

Dnia 22 czerwca 2018 r. podczas sesji Rady Gminy Warnice odbyło się spotkanie Komisji ds. szacowania szkód w uprawach spowodowanych przez suszę z Radnymi i sołtysami. Gośćmi byli Pan Ireneusz Gajewski z Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz Pan Leszek Kazek przewdstawiciel Izby Rolniczej.
Pan Ireneusz Gajewski omówił problem wystąpienia zjawiska suszy na terenie gminy Warnice i wynikające z niej straty w uprawach, omówił zasady szacowania szkód. 


II PRZETARG PISEMNY OGRANICZONY - WARNICE DZ. NR 36/2

Wójt Gminy Warnice ogłasza II przetarg pisemny ograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w obrębie Warnice, oznaczonej numerem geodezyjnym 36/2 o pow. 0,54 ha.


II PRZETARG PISEMNY OGRANICZONY - OBRYTA DZ. NR 35/5

Wójt Gminy Warnice ogłasza II przetarg pisemny ograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w obrębie Obryta, oznaczonej numerem geodezyjnym 35/5 o pow. 0,31 ha.


UWAGA!!!

W miejscowości Barnim zaginęły dwa psy - 7 miesięczne wilczury niemieckie.

Właściciel prosi o kontakt: 669 760 043

PRZEWIDZIANA NAGRODA!


IMPREZA INTEGRACYJNA W GRĘDŹCU


II PRZETARG PISEMNY OGRANICZONY - KŁĘBY DZ. NR 161/2

Wójt Gminy Warnice ogłasza II przetarg pisemny ograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej w ewidencji gruntów numerem geodezyjnym 161/2 położonej w obrębie Kłęby o pow. 0,79ha


II PRZETARG PISEMNY OGRANICZONY - STARY PRZYLEP DZ. NR 107/1

Wójt Gminy Warnice ogłasza II przetarg pisemny ograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej w ewidencji gruntów numerem geodezyjnym 107/1 położonej w obrębie Stary Przylep o pow. 1,13ha


GAZETA GMINNA

Informujemy, że jest już dostępne nowe wydanie kolejnego numeru gazety gminnej. Biuletyn informacyjny 'Z życia Gminy Warnice' w nakładzie 1000 egz. jest rozprowadzany w sołectwach; jego wersję elektroniczną można pobrać, klikając na obrazek (plik PDF). Zapraszamy do lektury.


BEZPIECZNE WAKACJE - PPIS PRZYPOMINA


GMINNY TURNIEJ PLAŻOWEJ PIŁKI SIATKOWEJ W WÓJCINIE

Już po raz kolejny w Wójcinie odbył się Gminny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej. Tegoroczny turniej odbył się w sobotę 7 lipca br., na którego starcie stawiło się 8 zespołów, w tym 2 zespoły z Wierzbna, 2 zespoły z Barnima, 2 zespoły z Wójcina oraz zespół z Obryty i Warnic Przysiółek.
Razem wpisów: 3004   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 301


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 301    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 4219993

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia