Dzisiaj jest Sobota, 30 maja 2015 r. Imieniny: Feliksa i Ferdynanda
 

kliknij aby powiekszyc

ZAPROSZENIE


INFORMACJA MIĘDZYSESYJNA


WIZYTA W OŚRODKU ZDROWIA

Dzieci z Przedszkola w Warnicach odwiedziły Ośrodek Zdrowia. Wizyta u lekarza i pielęgniarek była zarówno dobrą zabawą jak i formą nauki. W miniony czwartek, 28 maja 2015 r. przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Ośrodka Zdrowia w Warnicach. Wycieczka zorganizowana została w ramach poznawania różnych zawodów.


DZIEŃ PATRONA

18 maja 2015 r. obchodziliśmy Święto Patrona szkoły, a właściwie patronów, bo mamy ich ponad 900. Właśnie tylu otrzymało jedyne odznaczenie na świecie nadawane przez dzieci - Order Uśmiechu.


WYJAZD Z REŃSKA

W dniu 17.05.2015 odbył się z Reńska wyjazd dla dzieci, zorganizowany z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Mamy. Pogoda dopisała. Dzieci świetnie się bawiły, ale dorośli też. W Parku Rozrywki „Bogilu” nie brakowało atrakcji.


ZAPROSZENIE


EKSPERTYZY DENDROLOGICZNE W GMINIE WARNICE

W kwietniu br. w gminie Warnice przeprowadzona została ekspertyza statyki dziesięciu drzew różnych gatunków, które wskazane zostały przez przedstawiciela Urzędu Gminy w Warnicach jako wzbudzające wątpliwości co do stanu zdrowotnego. Działanie jest jednym z zadań realizowanych w projekcie „Drogi dla Natury”, który w roku 2014/15 jest realizowany w gminie i wspierany przez program LIFE+ Unii Europejskiej oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.


ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU - WYBORY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU

WYBORY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
w dniu 24 maja 2015 r.

Odjazdy z przystanków szkolnych
do lokali wyborczych


ODDAJ KREW W WARNICACH
16 maja 2015 roku odbyła się już III zbiórka krwi na terenie Gminy Warnice pod nazwą: „Oddaj krew! Podziel się życiem”, której organizatorami byli OSP Warnice wraz z Urzędem Gminy. Zbiórka rozpoczęła się o godzinie 10:00 przy Domu Strażaka w Warnicach. Chętnych z minuty na minutę przybywało. W akcji wzięły udział 34 osoby z czego 28 oddało krew. Łącznie pobrano ...

KANDYDACI DO ZACHODNIOPOMORSKIEJ IZBY ROLNICZEJ

OBWIESZCZENIE

Komisji Okręgowej Nr 6/ Py
w Warnicach


Podaję do wiadomości członków izby rolniczej, że do
Rady Powiatowej
Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej
zostali zarejestrowani następujący kandydaci
Razem wpisów: 1680   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 168


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 168    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2068579

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia