Dzisiaj jest Wtorek, 04 sierpnia 2015 r. Imieniny: Dominika i Protazego
 

kliknij aby powiekszyc

BRĄZOWA CZAPLA DLA BIESIADY NA OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU!

18 lipca br. podczas obchodów Dni Czaplinka odbył się IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Biesiadnej „O Złotą Czaplę Czaplinka 2015”. Z wielką radością informujemy, że Zespół BIESIADA z Warnic zdobył III miejsce oraz nagrodę pieniężną. W konkursie wzięło udział 12 zespołów; BIESIADA okazała się zdobywcą Brązowej Czapli i nagrody w wysokości 400 zł w gotówce. Gratulujemy!


TURNIEJ PLAŻOWEJ PIŁKI SIATKOWEJ W WÓJCINIE
Już po raz kolejny w Wójcinie odbył się Turniej Plażowej Piłki Siatkowej. Tegoroczny turniej odbył się w sobotę 3 sierpnia br., na którego starcie stawiło się 7 zespołów, w tym 2 zespoły z Wierzbna, 2 zespoły z Obryty, 2 zespoły z Wójcina oraz zespół z Barnima. O godzinie 15:00 wszystkich zebranych gorąco przywitał radny Bogdan Skoczek oraz przewodniczący Rady Gminy Marek Brodowski. Wszystkim zgromadzonym przedstawiona została również Katarzyna Stępień, która prowadziła obsługę sędziowską podczas tegorocznego turnieju. Po części oficjalnej radny przedstawił warunki rozgrywek, które zostały wcześniej ustalone razem z kapitanami zespołów. Utworzone zostały 2 grupy ...

HARMONOGRAM POMIARÓW PRĘDKOŚCI


W PARKU WIELORYBÓW

26 lipca Rada Sołecka Reńska zorganizowała wyjazd dla dzieci wraz opiekunami do Rewala. Celem wycieczki było zwiedzanie Parku Wielorybów. Oprowadzająca po parku Pani Przewodniczka bardzo ciekawie opowiedziała o poszczególnych krainach, a następnie dzieci udały się na poszukiwanie skarbu, ukrytego przez pirata.


ZAPROSZENIE

W związku z wystawą Grand Press Photo 2015, która zagości w szczecińskiej Galerii Kaskada, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz oraz magazyn „Press” zapraszają do udziału w wyjątkowym konkursie fotograficznym.


HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW GABARYTOWYCH


KOMUNIKAT

INFORMACJA  GMINNEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO


    W dniu 1 sierpnia 2015 roku o godzinie 17:00 przeprowadzony zostanie na terenie Gminy Warnice trening uruchamiania syren alarmowych i ich pracy w okresie jednej minuty. Celem treningu jest wyrażenie pamięci i uhonorowanie poświęcenia i walki Powstańców Warszawskich z 1944 roku.
    Dla podkreślenia wagi tego historycznego wydarzenia, Wójt Gminy Warnice zwraca się z prośbą do lokalnej społeczności o uczczenie „godziny W” minutą ciszy.


NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ - SPRAWDŹ PARAGON
Akcja ta prowadzona była w okresie ferii zimowych i wakacji letnich, przez urzędy kontroli skarbowej, izby oraz urzędy skarbowe w całej Polsce. W poprzednich edycjach w działaniach edukacyjnych wykorzystywane były rysunki satyryczne znanego polskiego rysownika Andrzeja Mleczko, które poprzez swoją lekką i dowcipną formę zachęcały konsumentów do brania paragonów.
W najbliższym czasie planowane jest kolejne przedsięwzięcie, związane z uświadomieniem społeczeństwu roli paragonów, loteria paragonowa. Prawidłowy paragon to ważny aspekt loterii, gdyż w losowaniach będą brały udział tylko te zweryfikowane. Paragony niefiskalne nie będą mogły być rejestrowane na stronie loterii i brać w niej udziału.

WYCIECZKA DO FABRYKI LIZAKÓW

We wtorek, 28 lipca odbyła się wycieczka do SŁODKIEJ CYTRYNKI -  jest to I SZCZECIŃSKA MANUFAKTURA ZDROWYCH CUKIERKÓW I LIZAKÓW. Dzieci z terenu naszej gminy wraz z opiekunami zapoznały się z technikami wytwarzania zdrowych słodyczy, bez konserwantów oraz sztucznych barwników. Okazuje się, że w Słodkiej Cytrynce używa się tylko naturalnych składników pochodzenia roślinnego.


PRZERWA W DOSTAWIE WODY W WARNICACH

INFORMACJA
O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY

Gmina Warnice informuje, że w dniu 30 lipca 2015 r. (czwartek) w godzinach 10.00 - 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla budynków przyłączonych z sieci zlokalizowanej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 106 w miejscowości Warnice.
W związku z powyższym prosimy Mieszkańców o wcześniejsze zabezpieczenie odpowiedniego zapasu wody.
W/w utrudnienia wynikają z prac, które będą prowadzone przez Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o.

 
Razem wpisów: 1755   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 176


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 176    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2156187

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia