Dzisiaj jest Piątek, 21 października 2016 r. Imieniny: Urszuli i Hilarego
 

kliknij aby powiekszyc

MAMMOBUS W WARNICACH PRZEBADAŁ 90 PAŃ

Blisko 90 kobiet zgłosiło się na badanie profilaktyczne piersi - mammografię. W Warnicach 17 października firma LUXMED Diagnostyka przeprowadziła badania w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Takie badanie, wykonywane regularnie, jest niezbędne do zachowania zdrowia i monitorowania ewentualnych zmian w piersiach.


DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2016 r. w szkołach odbyły się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej. W tym roku o godz. 8.30 w Starym Przylepie rozpoczęła się pierwsza uroczystość na której spotkało się grono pedagogiczne, dyrekcja, pracownicy, uczniowie oraz Wójt Gminy Anna Hackiewicz-Gębska wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Markiem Brodowskim. Na apel przybyli również zaproszeni emerytowani pracownicy placówki. Po prezentacji Dyrektor Ewy Rebeko przyszedł czas na życzenia i nagrody dla pracowników, a uczniowie dołączyli się do życzeń i wręczyli ...


OTWARCIE PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO W WARNICACH

2 października 2016 r. odbyło się uroczyste otwarcie Punktu Przedszkolnego w Warnicach, w nowych, wyremontowanych pomieszczeniach. Obecnie punkt przedszkolny posiada własne zaplecze sanitarne, nową kolorową salę zabaw, szatnię dla dzieci w osobnym pomieszczeniu, a także wejście przeznaczone specjalnie dla przedszkolaków. Placówka mieści się w tym samym skrzydle budynku szkoły w Warnicach ...


GAZETA "Z ŻYCIA GMINY WARNICE"

Informujemy, że dostępny jest już nowy numer biuletynu informacyjnego "Z życia Gminy Warnice". Gazeta w nakładzie 1 000 egz. została rozprowadzona w sołectwach, a jej wersję cyfrową można pobrać poniżej (plik PDF):


KONKURS - NIEKOMERCYJNA INFRASTRUKTURA KULTURALNA

Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju

informuje o możliwości składania

wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2   „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Termin składania wniosków: od 10 listopada 2016 r. do  09 grudnia 2016 r.

Warunki udzielania wsparcia: Wnioskodawcą zgodnie z LSR mogą być tylko jednostki sektora finansów publicznych i organizacje pozarządowe.  Konkurs dotyczy niekomercyjnej infrastruktury kulturalnej.


TERMINY WARSZTATÓW TEATRALNYCH

Terminy warsztatów teatralnych w ramach projektu  „Aktywne społeczeństwo gminy Warnice” realizowanego przez Stowarzyszenie Biesiada w we współpracy z gminą Warnice finansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich


ZAJĘCIA SPORTOWE W SZKOŁACH - WRZESIEŃ PODSUMOWANIE

WRZESIEŃ 2016

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy z CERTYFIKATEM  programu WF z Klasą,. Otrzymaliśmy certyfikat za udział w III edycji tego programu, do którego przystąpiliśmy w ubiegłym roku szkolnym. Wszelkie działania związane z realizacją zadań programu są umieszczone na naszym szkolnym blogu www.blogiceo.nq.pl/. Koordynatorem projektu była pani Katarzyna Stępień a nauczycielem wspomagającym pani Agnieszka Iwańkowicz.


ZAPROSZENIE


ZAPROSZENIE - SZKOLENIE Z PODEJMOWANIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Szkolenia z zakresu rozwoju przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym  strategią rozwoju lokalnego  nt.  PODEJMOWANIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.
Zapraszamy do uczestnictwa w poniższych terminach:
 27 października 2016 r. (czwartek)  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stargard, ul. Rynek Staromiejski 5; rozpoczęcie szkolenia godz.11.00.
9 listopada (środa) w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego Pyrzyce, Plac Ratuszowy 1; rozpoczęcie szkolenia godz.11.00.


ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

1 października o godz. 16.00 w Sołectwie Warnice Przysiółek rozpoczęło się V ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA. Po uroczystym otwarciu imprezy mieszkańcy i goście mogli skorzystać z następujących atrakcji: pieczonych ziemniaków, kiełbasek z grilla, pajdy chleba ze smalczykiem i ogórkiem, zupy gulaszowej oraz pieczonego dzika. Gwoździem programu był pokaz chemiczny Fundacji Rozwoju Regionalnego BIELIK.
Razem wpisów: 2260   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 226


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 226    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2996766

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia