Dzisiaj jest Piątek, 20 stycznia 2017 r. Imieniny: Fabiana i Sebastiana
 

kliknij aby powiekszyc

KONCERT NOWOROCZNY


KONKURS E-MAILOWY - CZĘŚĆ 3

To już ostatnia odsłona i 3., ostatnia szansa na wygranie wyjątkowego kalendarza trójdzielngo Gminy Warnice. Zasada taka sama, jak co tydzień - kto pierwszy nadeśle właściwą odpowiedź, stanie się posiadaczem upominku od Urzędu Gminy. Zapraszamy!


ZAPROSZENIE


OSTRZEŻENIE PRZED MARZNĄCYMI OPADAMI


PROGRAM "NA WŁASNE KONTO"

Program edukacji ekonomicznej „Na Własne Konto" to dodatkowe zajęcia z podstaw ekonomii i przedsiębiorczości, które realizowane są w szkołach gimnazjalnych z terenów wiejskich przez jeden tydzień ferii zimowych. W gimnazjum im. Noblistów Polskich w Warnicach projekt realizowany będzie od 13 do 17 lutego 2017 r.

W ramach zajęć uczniowie poznają tajniki oszczędzania, zasady funkcjonowania przedsiębiorstw oraz rynku pracy, a także uczą się, jak rozwijać swoje umiejętności, które w przyszłości będą mogli wykorzystać w planowaniu swojej kariery zawodowej. Zdobytą wiedzę wykorzystują w praktyce podczas II semestru, przygotowując pracę konkursową oraz biorąc udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy ekonomicznej. Najlepsze szkoły i uczniowie otrzymują nagrody.


SZKOLENIE Z ZAKRESU PROJEKTÓW GRANTOWYCH

Zapraszamy na szkolenie/warsztaty z zakresu PROJEKTÓW GRANTOWYCH planowanych do realizacji na obszarze Stowarzyszenia „WIR”.


ZAPROSZENIE


OBWIESZCZENIE O KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ


ADOPCJA UCZNIA Z KENII

Nasza szkoła od października 2016 zgłosiła chęć Adopcji Ucznia z Kenii. Czekaliśmy do teraz i naszym wybrańcem okazał się ośmioletni chłopiec Text Bahati urodzony  21 XI 2008. Właśnie w styczniu rozpoczął naukę w klasie I. Dzięki ofiarności naszych uczniów i zaangażowaniu rodziców zbieraliśmy potrzebne fundusze, które pomogą naszemu koledze w Kenii zdobyć potrzebną wiedzę i przeżyć godnie każdy dzień. Siostry Felicjanki przesłały nam wiadomości o adopcji oraz list z podziękowaniem. My natomiast przygotowaliśmy sprzedaż ciast na terenie szkoły i Gminy Warnice, co pomogło zebrać pieniądze dla Texta Bahati.


HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW Z NIERUCHOMOŚCI NIEZAMIESZKAŁYCH
Razem wpisów: 2358   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 236


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 236    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3199903

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia