Dzisiaj jest Niedziela, 04 grudnia 2016 r. Imieniny: Barbary i Piotra
 

kliknij aby powiekszyc

WARSZTATY EKOLOGICZNE I JESIENNE NASADZENIA W GMINIE WARNICE

Nadszedł czas kolejnego etapu projektu „Aktywne społeczeństwo Gminy Warnice”. W miesiącu listopadzie przeprowadzone zostały warsztaty ekologiczne, prowadzone przez przedstawicieli Lasów Państwowych – z Nadleśnictwa Choszczno. Panie Dominika Haręźlak i Sandra Tragier oraz Pan Marek Szczerba przygotowali ciekawe i łatwe w odbiorze prezentacje multimedialne oraz przeprowadzili zajęcia praktyczne. W kilku miejscowościach naszej gminy odbyły się nasadzenia roślin oraz zagospodarowanie terenów zielonych.


WIECZORNICA PATRIOTYCZNA

Uczniowie Zespołu Szkół w Warnicach uczcili 98. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości specjalną wieczornicą. Odbyła się ona w sali świetlicy w Barnimiu 17 listopada. Wzięli w niej udział: wójt gminy Warnice – Pani Anna Hackiewicz- Gębska, dyrektor Zespołu Szkół w Warnicach – Pani Ewa Rebeko, radni oraz mieszkańcy gminy. Głównym celem było wspólne celebrowanie dnia 11 Listopada. Pomysł na zorganizowanie obchodów pojawił się dzięki pani dyrektor Zespołu Szkół Ewie Rebeko, a do występu dzieci przygotowali nauczyciele: pani Iza Nahorska, pani Małgorzata Synoś, pani Agnieszka Wojtaś oraz pan Tomasz Pieńkowski.


ZAPROSZENIE


PUNKT NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ


WARSZTATY LEPIENIA Z GLINY

22 listopada 2016 r. w Szkole Podstawowej w Warnicach odbyły się warsztaty lepienia z gliny. Na zajęciach ceramicznych dzieci dowiedziały się, jakie możliwości daje glina, jakie są jej rodzaje i jakie są techniki lepienia z gliny oraz jej szkliwienia. Na warsztatach uczniowie mogli zrealizować swoje pomysły na gliniane rzeźby i po wypaleniu zabrać je do domu!


DEBATA SPOŁECZNA W STARYM PRZYLEPIE

23 listopada br. w Siedzibie Stowarzyszenia "Podążajmy Wspólną Drogą" w Starym Przylepie odbyła się debata ewaluacyjna zorganizowana przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach wspólnie z seniorami ze stowarzyszenia.

W debacie uczestniczyli mieszkańcy Starego Przylepu, Komendant Straży Gminnej w Warnicach pan Czesław Fiałko, Prezes Stowarzyszenia "Podążajmy Wspólną Drogą" pani Nina Okoniewska, z ramienia Policji udział wzięli I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach podinsp. Jarosław Czaja.


ZAPROSZENIE


RUSZA 'AKADEMIA SOŁTYSA'


ZAGROŻENIE - GRYPA PTAKÓW (HPAI)

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Pyrzycach informuje o zagrożeniu wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI).
Wszyscy hodowcy drobiu powinni zachować szczególną ostrożność i stosować środki bioasekuracji - minimalizujące ryzyko przeniesienia wirusa grypy ptaków do gospodarstwa:
- zabezpieczyć paszę przed dostępem zwierząt dzikich,
- stosować w gospodarstwie odzież i obuwie ochronne przeznaczone do prac tylko w tym gospodarstwie,
- zabezpieczyć budynki  inwentarskie przed dostępem zwierząt innych niż występujące w gospodarstwie.


1 GRUDNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ AIDS
Razem wpisów: 2307   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 231


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 231    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3097531

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia