Dzisiaj jest Poniedziałek, 08 lutego 2016 r. Imieniny: Jana i Piotra
 

kliknij aby powiekszyc

UROCZYSTOŚC Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom życzymy zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień i dużo radości! Niech żyją długi czas i zawsze kochają nas!
Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni, w których dane nam jest okazać wdzięczność naszym dziadkom za ich bezwarunkową miłość do swoich wnucząt. Każdy z nas, kto spędził z Nimi swoje dzieciństwo, wie, jak wiele uczuć i pięknych momentów doświadczył w kontakcie z tymi kochanymi osobami. Święto Babci i Dziadka wpisane jest w kalendarz uroczystości przedszkolnych w naszej placówce. Jest to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków.


OGŁOSZENIE - OBSŁUGA SCENICZNA W CZASIE IMPREZ

Zaproszenie do składania ofert na obsługę sceniczną
w czasie imprez w Gminie Warnice w 2016 roku

I. Gmina Warnice zaprasza do składania ofert na obsługę sceniczną podczas imprez gminnych:
VI WARNICKIEGO PIKNIKU RODZINNEGO, który odbędzie się 30.04.2016 r. w Warnicach,
II MIEDWIAŃSKIEGO JARMARKU NA FALI, który odbędzie się 25.06.2016 r. w Wierzbnie,
DOŻYNEK GMINNO-PARAFIALNYCH, które odbędą się 03.09.2016 r. w Warnicach.


OGŁOSZENIE - KONKURS PROJEKTÓW W ZAKRESIE SPRZYJANIA ROZWOJOWI SPORTU

Ogłoszenie o otwartym konkursie projektów na realizację zadania własnego Gminy Warnice w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2016 roku

Wójt Gminy Warnice ogłasza otwarty konkurs projektów na realizację zadania z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Warnice w roku 2016.
W otwartym konkursie projektów mogą brać udział kluby sportowe działające na obszarze Gminy Warnice, niedziałające w celu osiągnięcia zysku, z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. Nr 157, poz. 1240 z późn. zm.) w zakresie udzielania dotacji dla podmiotów niezaliczanych do sektora finansów publicznych i niedziałających w celu osiągnięcia zysku.

 


OGŁOSZENIE

Zaproszenie do składania ofert na wyłączność gastronomiczną
w czasie imprez w Gminie Warnice w 2016 rokuGmina Warnice zaprasza do składania ofert na wyłączną obsługę gastronomiczną wraz ze sprzedażą piwa podczas imprez gminnych:
•    VI WARNICKIEGO PIKNIKU RODZINNEGO, który odbędzie się 30.04.2016 r. w Warnicach w godzinach 14.00 – 04.00,
•    II MIEDWIAŃSKIEGO JARMARKU NA FALI, który odbędzie się 25.06.2016 r. w Wierzbnie w godz. 14.00 – 04.00,
•    DOŻYNEK GMINNO-PARAFIALNYCH, które odbędą się 03.09.2016 r. w Warnicach w godz. 14.00 – 04.00.


ZAPROSZENIE


ZAPROSZENIE


BEZPIECZNE FERIE

BEZPIECZNE FERIE

Nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci w czasie ferii czuwa kuratorium oświaty, Policja, Inspekcja Transportu Drogowego i Sanepid.

Sprawdzanie organizatora kolonii, półkolonii lub obozu
Przed wysłaniem dziecka na obóz zimowy warto sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku. Wykaz można znaleźć na stronie ministerstwa edukacji narodowej www.wypoczynek.men.gov.pl.


OSTRZEŻENIE PRZED SILNYM WIATREM

INFORMACJA  GMINNEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO


OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE
PRZED SILNYM WIATREM

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB BMPM Zespół w Szczecinie, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed wystąpieniem w województwie zachodniopomorskim silnego wiatru od godz. 18:00 dnia 02.02.2016 do godz. 12:00 dnia 03.02.2016


ZAPROSZENIE NA DEBATĘ


SESJA RADY GMINY Z NOWYMI SOŁTYSAMI
29 stycznia br. w Domu Strażaka w Warnicach odbyła się XVII sesja Rady Gminy. Podczas obrad pani Wójt Anna Hackiewicz-Gębska wręczyła 2 nowym sołtysom naszej gminy zaświadczenia o wyborze na sołtysa oraz kwiaty. Zaświadczenia otrzymały: Agnieszka Gonerka – sołtys nowego sołectwa Warnice Przysiółek oraz Ewa Czawłytko – sołectwo Obryta.Razem wpisów: 1973   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 198


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 198    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2483009

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia