Dzisiaj jest Środa, 31 sierpnia 2016 r. Imieniny: Bogdana i Rajmunda
 

kliknij aby powiekszyc

ZAPRASZAMY NA DOŻYNKI


ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU - DOŻYNKI


ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO - STARY PRZYLEP


ZBIÓRKA DATKÓW I NAKRĘTEK

Zgodnie z zapowiedzią, podczas DOŻYNEK GMINNO-PARAFIALNYCH odbędzie się kolejny etap akcji charytatywnej dla Milenki Zimnowody z Wierzbna. Dziewczynka jest w trakcie ciągłego leczenia i rehabilitacji. Rodzice tym razem zbierają fundusze na matę do hydromasażu; z poprzedniej zbiórki udało się dofinansować turnus rehabilitacyjny, na który dziewczynka pojedzie tej jesieni. Za otwarte i pomocne serca w imieniu Rodziców Milenki serdecznie dziękujemy. Każdy, kto zechce – będzie znów mógł okazać szczodre serce i wspomóc Milenkę datkiem do puszki lub dołączyć się do zbiórki nakrętek. Można to zrobić już 03 września w Warnicach!


NOWE POMIESZCZENIA PRZEDSZKOLNE

Zakończył się remont pomieszczeń w Szkole Podstawowej w Warnicach. Główną częścią prac była przebudowa i zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń po byłej kuchni na oddział przedszkolny. W wyniku prac powstało zaplecze sanitarne i nowa, kolorowa sala zabaw. Dodatkowo wyremontowano schody zewnętrzne i balustradę przy bocznym wejściu do przedszkola – tak, aby maluchy nie musiały okrążać całego budynku szkoły. Również szatnia usytuowana jest przy nowym wejściu.


OGŁOSZENIA ZZMiUM


WOLNE MIEJSCE W PRZEDSZKOLU

UWAGA! Zwolniło się 1 miejsce w Punkcie Przedszkolnym w Starym Przylepie w grupie 3-4-latków. Zapraszamy osoby chętne do zgłoszenia malucha do grupy. O przyjęciu dziecka decydować będzie złożenie kompletu dokumentów - pierwsza osoba, która dopełni formalności, zapisze dziecko na wolne miejsce.


WAKACYJNA KROPLA KRWI

W minioną niedzielę, 14 sierpnia na parkingu przy Domu Strażaka w Warnicach odbyła się wakacyjna zbiórka krwi, organizowana przez OSP Warnice i Urząd Gminy. Niedzielna akcja zaowocowała 10 litrami honorowo oddanej krwi, a strażacy zadbali o poczęstunek dla wszystkich, którzy się zgłosili, by wziąć udział w tej szlachetnej idei ratowania zdrowia i życia. Tym razem było to 29 ochotników.


ZAPRASZAMY NA TURNIEJ SOŁECTW W PIŁCE NOŻNEJ


NABÓR NA STANOWISKO DS. INWESTYCJI, BUDOWNICTWA I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

WÓJT GMINY WARNICE
OGŁASZA  NABÓR NA STANOWISKO
ds.inwestycji, budownictwa i zamówień publicznych
Razem wpisów: 2196   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 220


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 220    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2883629

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia