Dzisiaj jest Piątek, 30 września 2016 r. Imieniny: Zofii i Hieronima
 

kliknij aby powiekszyc

DOŻYNKI W NOWYM PRZYLEPIE

10 września w Nowym Przylepie odbyły się Dożynki Sołeckie. Rozpoczęły się Mszą Świętą Dziękczynną, odprawioną przez ks. Roberta Gnycha. Następnie mieszkańcy i goście mogli skorzystać z szeregu atrakcji – dmuchanych zamków, kiełbasek z grilla, pieczonego dzika, swojskich wyrobów, waty cukrowej, zupy gulaszowej, pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem oraz kawy, herbaty i ciast. Wieczorem rozpoczęła się zabawa taneczna.


SZKOLENIE Z ZAKRESU ROZWIJANIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Stowarzyszenie „WIR” – Wiejska Inicjatywa Rozwoju zaprasza na szkolenie mikro- i małych przedsiębiorców prowadzących działalność na obszarze 14 gmin Stowarzyszenia i zainteresowanych pozyskaniem wsparcia finansowego na rozwój swojej działalności w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.
Szkolenia odbędą się  w dwóch terminach:


ZAPROSZENIE


KONGRES KOBIET


KOLEJNY SUKCES MŁODYCH SUMITÓW Z LKS SPARTAKUS PYRZYCE

W dniach 16-17 września 2016 w dalekich Ropczycach k. Rzeszowa odbyły się Mistrzostwa Polski kadetek i kadetów w sumo.  Młodzi zawodnicy Spartakusa zdobyli 18 pkt w klasyfikacji klubowej we współzawodnictwie dzieci i młodzieży prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Natomiast indywidualnie sukcesy  to:


ZESTAW RATOWNICTWA PRZEDMEDYCZNEGO DLA OSP WIERZBNO

W dniu 22.09.2016 r. w Szczecinie miało miejsce uroczyste przekazanie zestawu do udzielania pierwszej pomocy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbnie. Na mocy porozumienia Prezesa Oddziału Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Prezesa KRUS-u, na temat współpracy we wdrażaniu systemu ratownictwa przedlekarskiego na obszarach wiejskich, możliwy był zakup Zestawu Ratownictwa Przedmedycznego. W ręce Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbnie druha Patryka Piaseckiego zestaw został przekazany przez Zastępcę Dyrektora OR KRUS w Koszalinie Panią Elżbietę Kopczyńską.


WAKACYJNE OBOZY ZAPAŚNICZE Z HUSARIĄ

Wakacje to okres przerwy od nauki i odpoczynek dla dzieci od wszelakich zajęć szkolnych, sportowych itp. Młodzi zapaśnicy, którzy podjęli treningi zapasów w filii Husaria Fight Team w Warnicach, wybrali się na obozy sportowe, gdzie oprócz fajnie spędzonego czasu poza domem mogli poznać rówieśników z województwa zachodniopomorskiego, którzy trenują również zapasy w innych klubach zapaśniczych.


KODEKS PRZEDSZKOLAKA

13 września przedszkolaki z Warnic zgodnie podpisały kodeks przedszkolaka, poświadczając własnym odciskiem dłoni, iż zgadzają się na zasady współpracy w swojej grupie! Dzięki temu będą jak jedna wielka, kochająca się rodzina, w której ważna jest pomoc, szacunek, wsparcie oraz umiejętność rozwiązywania problemów i konfliktów.


RÓWNAĆ SZANSE


ALEJKA NA CMENTARZU W STARYM PRZYLEPIE

16 sierpnia 2016 r. podpisana została umowa na roboty budowlane z wykonawcą: TOM-BRUK Tomasz Apoczkin ze Sławęcina. W ramach umowy budowana jest alejka spacerowa na terenie cmentarza komunalnego w miejscowości Stary Przylep. Wykonanie inwestycji planowane jest do końca września br. a jej koszt to - 134.193,00 zł (brutto).
Razem wpisów: 2237   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 224


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 224    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2945125

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia