Dzisiaj jest Wtorek, 03 marca 2015 r. Imieniny: Tycjana i Kunegundy
 

kliknij aby powiekszyc

INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ


ZDP PYRZYCE - INFORMACJA O PRZETARGU NA SPRZEDAŻ DREWNA

Zarząd dróg Powiatowych w Pyrzycach informuje, że działając w imieniu Zarządu Powiatu Pyrzyckiego ogłosił pisemny przetarg nieograniczony, którego celem jest sprzedaż drewna wraz z wycinką drzew rosnących w pasie drogowym dróg powiatowych w podziale na części.

Przetarg odbędzie się na zasadach określonych w „Regulaminie pisemnego przetargu nieograniczonego, którego celem jest sprzedaż drewna wraz z wycinką drzew rosnących w pasie drogowym dróg powiatowych w podziale na części” ...


RUSZYŁY WYBORY SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH

We wtorek 17 lutego 2015r. w Reńsku odbyło się pierwsze w Gminie Warnice wyborcze zebranie wiejskie. Rozpoczęła je pani wójt Anna Hackiewicz-Gębska. Na przewodniczącą zebrania wybrano panią Małgorzatę Jakrzewską a na protokolanta panią Ewę Pawlak. Wybory sołtysa poprzedziło wybranie komisji skrutacyjnej. Następnie zgłoszono kandydaturę pana Edwarda Owczarka na sołtysa ...


OGŁOSZENIE O OTWARTYM KONKURSIE - SPRZYJANIE ROZWOJOWI SPORTU W 2015 ROKU

 

Wójt Gminy Warnice ogłasza otwarty konkurs projektów na realizację zadania z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Warnice w roku 2015.

W otwartym konkursie projektów mogą brać udział kluby sportowe działające na obszarze Gminy Warnice, niedziałające w celu osiągnięcia zysku, z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. Nr 157, poz. 1240 z późn. zm.) w zakresie udzielania dotacji dla podmiotów nie zaliczanych do sektora finansów publicznych i nie działających w celu osiągnięcia zysku.

Konkurs projektów o udzielenie dotacji na realizację projektu z zakresu sportu, dotyczy zadania, które w sposób bezpośredni przyczyni się do osiągnięcia przez Gminę Warnice, co najmniej jednego z następujących celów publicznych ...


USUWANIE AZBESTU - DOFINANSOWANIE
Wójt Gminy Warnice informuje, że w związku z możliwością pozyskania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie dofinansowania na wykonanie zadań związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest w 2015 roku osoby fizyczne, osoby prawne, jednostki gospodarcze, itp., mogą zadeklarować chęć zmiany poszycia dachowego z płyt azbestowo-cementowych (eternit) ...

BEZPŁATNA STERYLIZACJA I KASTRACJA ZWIERZĄT
W tym roku po raz kolejny Gmina Warnice planuje przeprowadzić bezpłatną Akcją Sterylizacji Zwierząt.
    
W związku z powyższym mieszkańcy gminy Warnice  do dnia 15.03.2015 r.  mogą zgłaszać w Urzędzie Gminy Warnice pok. nr 4 - psy i koty do bezpłatnych zabiegów. Warunkiem przeprowadzenia dofinansowanego zabiegu jest:
• wypełnienie przez właściciela zwierzęcia wniosku o dofinansowanie sterylizacji oraz oświadczenia dotyczącego wykonania zabiegu sterylizacji/kastracji (dostępne w Urzędzie Gminy pok. nr 4 oraz na stronie www.warnice.pl)

URZĄD STANU CYWILNEGO - OGŁOSZENIE

UWAGA !!!!!

W związku ze szkoleniem pracowników na temat nowej ustawy Prawo o aktach stanu cywilnego w  dniach 19 i 20 lutego 2015 roku Urząd Stanu Cywilnego będzie nieczynny.

Dodatkowe informacje będzie można uzyskać w sekretariacie pok. nr 10.

Za utrudnienia przepraszamy.


OGŁOSZENIE - WYBORY SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH

Ogłoszenie w sprawie zarządzenia wyborów sołtysów i rad sołeckich w Gminie Warnice

Na podstawie Zarządzenia Nr 4/2015 Wójta Gminy Warnice z dnia 2 lutego 2015 roku i Zarządzeń Nr 7-18/2015 Wójta Gminy Warnice z dnia 09 lutego 2015 roku w sprawie zwołania Zebrań Wiejskich w celu przeprowadzenia wyborów Sołtysa i Rady Sołeckiej. Wybory przeprowadzone zostaną w terminie do dnia 20 marca 2015 r.

 


KONKURS BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE - 2015


AKCJA PROFILAKTYCZNA - AIDS

Z okazji zbliżających się WALENTYNEK, obchodzonych 14 lutego, Krajowe Centrum ds. AIDS zachęca przede wszystkim młode, ale pełnoletnie osoby do wykonania testu w kierunku HIV.
Razem wpisów: 1598   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 160


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 160    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 1952451

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia