Dzisiaj jest Wtorek, 28 lutego 2017 r. Imieniny: Teofila i Makarego
 

kliknij aby powiekszyc

ZAPROSZENIE


WYNIKI OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA Z ZAKRESU ROZWOJU SPORTU W ROKU 2017

Zgodnie z zarządzeniem nr 8/2017 Wójta Gminy Warnice z dnia 27 lutego 2017 roku ogłoszone zostały wyniki otwartego konkursu projektów na realizację zadania własnego Gminy Warnice w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2017 roku.


ZABAWA DLA DZIECI W WARNICACH

Rada sołecka w Warnicach 05 lutego br. zorganizowała zabawę dla dzieci. Od godz. 16-ej na sali świetlicy wiejskiej dzieci mogły uczestniczyć w zabawach i konkursach prowadzonych przez Klauna Mimi Konewka & Wesoła Kompania. Zabawa zorganizowana została dzięki hojności sponsorów.


SREBRO I BRĄZ WYWALCZONE PRZEZ ZAPAŚNICZKI Z WARNIC NA TURNIEJU W NIEMCZECH

Do Frankfurtu na Odrą (Niemcy) Husaria Fight Team wybrała się na zawody z cyklu Otwarte Mistrzostwa Landu. Turniej przeznaczony był tylko dla dziewczynek w rocznikach 2000-2011. W Niemczech występuje inny system rozgrywek, niż w Polsce (mieszane roczniki). Skład Husarii Fight Team był łączony z dziewczynami z Warnic i Kozielic. Niestety turniej nie może być uznany do najlepszych, tylko dwa zdobyte medale: mocny brązowy medal zdobywa Sara Malkiewicz w kat 27 kg z Warnic oraz srebrny medal przypada Joannie Nowak w kat 38 kg, również z Gminy Warnice.


OBÓZ ZAPAŚNICZY Z HUSARIĄ

W dniach od 18 lutego do 23 lutego 2017 r., dzieci trenujące zapasy w klubie Husaria Fight Team Kozielice, wzięły udział wraz ze swoim trenerem Wojciechem Antczakiem w zgrupowaniu zapaśniczym w zaprzyjaźnionym klubie ZKS Koszalin. Młodzi zapaśnicy byli kwaterowani w schronisku młodzieżowym blisko hali sportowej, gdzie odbywały się treningi. Oprócz noclegów mieli również zapewnione całodniowe wyżywienie.


GRANTY SOŁECKIE - DO ZDOBYCIA 10 000 ZŁ


INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ


PROGRAM "RÓWNAĆ SZANSE"
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach programu "Równać Szanse 2017" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem   programu jest wyrównywanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.
Celem konkursu jest wsparcie realizowanych przez organizacje pozarządowe projektów, które rozwijają u młodzieży:

ZAPROSZENIE - DZIEŃ KOBIET W STARYM PRZYLEPIE


PRZEDSTAWIENIE "OŚMIORNICZKA"
Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Puchatek” z Nowielina zorganizowało 17 lutego br. w Zespole Szkół w Warnicach przedstawienie pt. „Ośmiorniczka”. Przedstawienie miało na celu uwrażliwienie dzieci na problemy osób niepełnosprawnych, ukazanie osób niepełnosprawnych jako w pełni wartościowych, a także budowania atmosfery tolerancji i zrozumienia dla osób niepełnosprawnych, zachęcania do otwarcia się na osoby niepełnosprawne. Główna bohaterka przedstawienia - mała ośmiorniczka jest bardzo samotna ...Razem wpisów: 2412   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 242


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 242    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3290354

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia