Dzisiaj jest Czwartek, 08 października 2015 r. Imieniny: Pelagii i Brygidy
 

kliknij aby powiekszyc

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Jak co roku na Przysiółku 3 października odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka, tym razem wzbogacone o towarzyski mecz piłki nożnej zaprzyjaźnioną wioską Koszewko. Pogoda i humory dopisywały od samego początku. Swoją obecnością zaszczycili nas Pani wójt Gminy Warnice wraz z mężem, Starosta Pyrzycki oraz kilku radnych gminnych i powiatowych. W godzinach wieczornych rozpoczęła się zabawa taneczna oraz pieczenie ziemniaków i kiełbasek w ognisku.


ZAPROSZENIE


ZAPROSZENIE


ZAPROSZENIE


ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW ZABORSKA


ODDAJ KREW W OBRYCIE
W sobotę 3 października 2015 roku odbyła się już IV zbiórka krwi na terenie Gminy Warnice pod nazwą: „Oddaj krew! Podziel się życiem”, której organizatorami byli OSP Obryta wraz z Urzędem Gminy. Akcja zwyczajowo rozpoczęła się o godz. 10:00 i trwała do godz. 14:00. Łącznie oddało krew 21 osób co daje wynik 9,450 litrów ...

KOMUNIKAT ZWIĄZKU GMIN DOLNEJ ODRY

Komunikat Związku Gmin Dolnej Odry
dot. zbiórki odpadów wielkogabarytowych

Po konsultacji z wszystkimi członkami Zgromadzenia Związku Gmin Dolnej Odry i uzyskaniu negatywnych stanowisk większości członków tego organu, Zarząd Związku Gmin Dolnej Odry informuje, że nie odbędzie się zaplanowana na miesiące październik – listopad 2015 roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych.
W związku z powyższym prosimy mieszkańców o nie wystawianie odpadów wielkogabarytowych przed posesje do czasu ogłoszenia nowego harmonogramu odbioru tych odpadów.

Związek Gmin Dolnej Odry


NOWE SOŁECTWO - WARNICE PRZYSIÓŁEK

Historyczna, XII  sesja Rady Gminy Warnice odbyła się w środę, 30 września. Historyczna – bo na niej zapadła decyzja o podzieleniu sołectwa Warnice na dwa – Warnice oraz Warnice Przysiółek. Uchwałę przyjęto 9 głosami „za” przy 4 wstrzymujących się i 1 przeciw (obecnych było 14 Radnych). Uchwała wejdzie w życie 14 dni po opublikowaniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego, z mocą obowiązywania od 01 stycznia 2016 roku.


INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ


Z WIZYTĄ W SPANTEKOW
W ramach współpracy Szkoły Podstawowej w Warnicach i Szkoły Podstawowej w Spantekow w Niemczech w dniach 25.09. – 26.09. 2015 r. odbyło się spotkanie uczniów obu szkół, które w tym roku miało miejsce w Spantekow w Niemczech.
Uczniowie mieli okazję uczestniczenia w atrakcyjnych zajęciach przygotowanych przez niemieckich  kolegów i ich nauczycieli. Tematem spotkania było „Rycerze i ich epoka”. W trakcie licznych zajęć mieliśmy okazję poznać życie codzienne, gry i zabawy z odległej epoki. W piątek odbyły się warsztaty plastyczno - techniczne, podczas których wykonywano średniowieczne herby rycerskie, zbroje, miecze oraz nakrycia głowy ...Razem wpisów: 1820   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 182


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 182    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2261789

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia