Dzisiaj jest Sobota, 25 marca 2017 r. Imieniny: Marii i Wieńczysłąwa
 

kliknij aby powiekszyc

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Działając na podstawie art. 154 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59) w związku z art. 204 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe, określa się terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego  i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2017/2018 do publicznego przedszkola, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej oraz podaje do publicznej wiadomości kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym oraz dokumenty niezbędne do potwierdzenia spełniania tych kryteriów, a także liczbę punktów możliwą do uzyskania za poszczególne kryteria.


ODPADY WIELKOGABARYTOWE - INFORMACJA

KOMUNIKAT
Dotyczy odpadów komunalnych odbieranych bezpośrednio z nieruchomości
w ramach zbiórki odpadów wielkogabarytowych.


SMOG - INFORMACJA PRASOWA


WARSZTATY PLASTYCZNE W BIBLIOTEKACH


DZIEŃ KOBIET W WARNICACH

W sobotę 4 marca w sołectwie Warnice Panie świętowały Dzień Kobiet, który rozpoczął się Mszą Święta odprawioną o godzinie 16-ej w Warnicach. Następnie wszystkie Panie udały się do „Baru u Iwonki”, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Wśród zgromadzonych osób znaleźli się Wójt Gminy Warnice – Anna Hackiewicz-Gębska oraz Wicestarosta Pyrzycki – Bartłomiej Królikowski. W uroczystości wzięło udział ok. 50 pań z sołectwa Warnice.


LKS SPARTAKUS PODSUMOWANIE 2016 ROKU

15 marca 2017 Zachodniopomorski Urząd Marszałkowski dokonał sportowego podsumowania w kategorii "Sport Młodzieżowy", które odbyło się w Operze na Zamku w Szczecinie. Marszałek Województwa Pan Olgierd Geblewicz wyróżnił pucharami 8 najlepszych klubów, które w systemie sportu młodzieżowego prowadzonym przez Ministerstwo Sportu zajęły najwyższe lokaty. Wśród wyróżnionych znalazł się po raz kolejny LKS Spartakus Pyrzyce.


PIES - STARY PRZYLEP

20 marca 2017 r. na terenie Szkoły Podstawowej w Starym Przylepie, fili Szkoły Podstawowej w Warnicach, odłowiony został pies, który już od początku marca przebywał w rejonie szkoły. Pies bał się dorosłych i bardzo trudno było go schwytać. Obecnie pies znalazł już nowy dom.


DZIEŃ KOBIET W STARYM PRZYLEPIE

11.03.2017 roku Kobiety ze Starego Przylepu świętowały Dzień Kobiet, który rozpoczął sie o godzinie 16 Mszą Świętą. Następnie wszystkie Panie zostały zaproszone na Świetlicę wiejska gdzie czekał na nie poczęstunek oraz ogromny tort. Każda z Kobiet otrzymała czekoladę od mężczyzn z Rady Sołeckiej oraz od Radnego, a także po pięknym kwiatku ...


TARGI EDUKACJI I PRACY W PYRZYCACH

Młodzieżowe Centrum Kariery w Pyrzycach jako jednostka organizacyjna Zachodniopomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Szczecinie i Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach zaprasza do wzięcia udziału w Targach Edukacji i Pracy, które odbędą się w dniu 31 marca 2017 roku (piątek) w godzinach od 10.00 do 13.00, na Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach.


PRZYJMOWANIE WNIOSKÓW O PŁATNOŚCI BEZPOŚREDNIE
Razem wpisów: 2455   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 246


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 246    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 3342259

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia