Dzisiaj jest Środa, 26 listopada 2014 r. Imieniny: Konrada i Sylwestra
 

kliknij aby powiekszyc

PODZIĘKOWANIA DLA MIESZKAŃCÓW


ODDAJ KREW W OBRYCIE


NOWA SIŁOWNIA W WÓJCINIE
W miejscowości Wójcin powstała kolejna w gminie Warnice siłownia na świeżym powietrzu. Siłownia została wyposażona w następujące urządzenia: 2 orbitreki, prasa nożna, wioślarz, motyl ,drabinka, wyciskanie siedząc. Rodzaj zamontowanych urządzeń został przed złożeniem wniosku do Lokalnej Grupy Działania Ziemia Pyrzycka skonsultowany z mieszkańcami Wójcina. ...

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU W DNIU WYBORÓW

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU W DNIU WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH
w dniu 16 listopada 2014 r.
z przystanków szkolnych
do lokali wyborczych
w Starym Przylepie i w Warnicach


LUDZIE ZIEMI PYRZYCKIEJ

Wyróżnienie „Ludzie Ziemi Pyrzyckiej” nadawane jest osobom zamieszkałym lub pracującym na terenie Powiatu Pyrzyckiego, które swoją działalnością społeczną, kulturalną i dokonaniami przyczyniły się do rozwoju społeczności lokalnej. W tym roku Członkowie Kapituły przyznającej nagrodę zdecydowali, że uhonorowany listem gratulacyjnym i statuetką Nike będzie ks. Kanonik Piotr Ilnicki Proboszcz Parafii pw. NMP Matki Kościoła w Warnicach.


PRZEKAZANIE SAMOCHODU POŻARNICZEGO DLA OSP WARNICE
8 listopada przy Domu Strażaka w Warnicach odbyło się uroczyste przekazanie przez Panią Wójt Annę Hackiewicz-Gębską samochodu pożarniczego i motopompy dla Ochotniczej Straży Pożarnej z Warnic. O godzinie 14.00 na plac przy strażnicy wjechał piękny nowy samochód, to dało znak do rozpoczęcia uroczystego apelu przekazania samochodu.

50 LAT POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO
Medal za długoletnie pożycie małżeńskie ustanowiono jako nagrodę dla osób, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim. Medal nadawany jest przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W Naszej Gminie odznaczone zostały dwie pary Państwo Krystyna i Ignacy Maciążek oraz Teresa i Stanisław Wójcik.

INFORMACJA Z DZIAŁALNOŚCI MIĘDZYSESYJNEJ


PASOWANIE NA UCZNIA W WARNICACH
Pasowanie na ucznia to podniosła chwila, która pomaga dziecku zrozumieć, że chodzenie do szkoły jest nie tylko obowiązkiem, ale i przywilejem, że to istotny element życia małego człowieka, z którego może być dumny. 5 listopada br., w szkole w Warnicach zaszczytu pasowania dostąpiło 31 uczniów. Uczniowie przedstawili program artystyczny nagrodzony gromkimi brawami. Szczególnym momentem, który poruszył serca zaproszonych gości i rodziców był taniec poloneza w wykonaniu pierwszoklasistów. i wychowawców.

ZAPRASZAMY - PRZEKAZANIE SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO
Razem wpisów: 1543   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 155


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 155    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 1855771

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia