Dzisiaj jest Poniedziałek, 06 lipca 2015 r. Imieniny: Łucji i Dominika
 

kliknij aby powiekszyc

PORZUCONY PIESEK SZUKA NOWEGO DOMU

06 lipca br. Straż Gminna w Warnicach otrzymała sygnał o porzuconym psie na plaży w Wierzbnie. Dotychczasowy właściciel okazał się na tyle okrutny, że już kilka dni temu przywiązał psa do drzewa, uniemożliwiając mu ucieczkę bądź walkę o przetrwanie (dostęp do wody, pokarmu).


ALKOHOL CIĄGNIE NA DNO


INFORMACJA


WYPRAWKA SZKOLNA


ZAKOŃCZENIE WDRAŻANIA LSR W RAMACH PROW 2007-2013 NA OBSZARZE OBJĘTYM LSR LGD ZIEMIA PYRZYCKA

11 czerwca 2015 r. w restauracji „Salvador” w Pyrzycach odbyło się spotkanie/szkolenie pn. „Zakończenie wdrażania LSR w ramach PROW 2007-2013 na obszarze objętym LSR LGD Ziemia Pyrzycka”. W spotkaniu wzięli udział członkowie Stowarzyszenia, lokalni liderzy, beneficjenci naszych działań oraz zaproszeni goście, wśród których był obecny Starosta Powiatu Pyrzyckiego Pan Kazimierz Lipiński – pierwszy Prezes LGD, Zastępca Burmistrza Pyrzyc Pan Robert Betyna oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Pyrzycach Pan Paweł Chyt.


OSTRZEŻENIE - UPAŁY!

INFORMACJA  GMINNEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO


OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE
PRZED UPAŁEM

Zjawisko/stopień zagrożenia: Upał / 3

Obszar: województwo zachodniopomorskie

Ważność: od godz. 12:00 dnia 03.07.2015 do godz. 20:00 dnia 08.07.2015

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie upału. Temperatura maksymalna 31-36 stopni, temperatura minimalna 16-21 stopni.


WYJAZDY NAD MORZE


UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM W WARNICACH

W ostatnim dniu czerwca w punkcie przedszkolnym w Warnicach spotkali się nauczyciele, rodzice i maluchy. Uroczystym zakończeniem roku przedszkolnego powitali jednocześnie wakacje. Najpierw jednak zaprezentowali piosenki i wierszyki, których nauczyli się przez miesiące zabawy i edukacji w punkcie przedszkolnym.


POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE

27 czerwca 2015 r.  na Stadionie Miejskim imienia Leszka Słoninki w Pyrzycach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach zmagało się 13 drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z Powiatu Pyrzyckiego (w tym jedna kobieca). Gminę Warnice reprezentowały jednostki OSP Obryta oraz OSP Zaborsko.


60-LECIE OSP W STARYM PRZYLEPIE

20 czerwca 2015 r. w Starym Przylepie odbyła się uroczystość obchodów Jubileuszu 60-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Przylepie. Przed rozpoczęciem uroczystości druhowie z okolicznych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych uformowali kolumnę marszową przy strażnicy i przemaszerowali do kościoła w Starym Przylepie. O godz. 14:00 w kościele rozpoczęła się uroczysta Msza Święta, w której wzięły udział poczty sztandarowe z OSP Wierzbno, Warnice i Lubiatowo.
Razem wpisów: 1728   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 173


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 173    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2115834

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia