Dzisiaj jest Sobota, 01 sierpnia 2015 r. Imieniny: Piotra i Justyny
 

kliknij aby powiekszyc

ZAPRASZAMY DO WÓJCINA


HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW GABARYTOWYCH


KOMUNIKAT

INFORMACJA  GMINNEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO


    W dniu 1 sierpnia 2015 roku o godzinie 17:00 przeprowadzony zostanie na terenie Gminy Warnice trening uruchamiania syren alarmowych i ich pracy w okresie jednej minuty. Celem treningu jest wyrażenie pamięci i uhonorowanie poświęcenia i walki Powstańców Warszawskich z 1944 roku.
    Dla podkreślenia wagi tego historycznego wydarzenia, Wójt Gminy Warnice zwraca się z prośbą do lokalnej społeczności o uczczenie „godziny W” minutą ciszy.


NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ - SPRAWDŹ PARAGON
Akcja ta prowadzona była w okresie ferii zimowych i wakacji letnich, przez urzędy kontroli skarbowej, izby oraz urzędy skarbowe w całej Polsce. W poprzednich edycjach w działaniach edukacyjnych wykorzystywane były rysunki satyryczne znanego polskiego rysownika Andrzeja Mleczko, które poprzez swoją lekką i dowcipną formę zachęcały konsumentów do brania paragonów.
W najbliższym czasie planowane jest kolejne przedsięwzięcie, związane z uświadomieniem społeczeństwu roli paragonów, loteria paragonowa. Prawidłowy paragon to ważny aspekt loterii, gdyż w losowaniach będą brały udział tylko te zweryfikowane. Paragony niefiskalne nie będą mogły być rejestrowane na stronie loterii i brać w niej udziału.

WYCIECZKA DO FABRYKI LIZAKÓW

We wtorek, 28 lipca odbyła się wycieczka do SŁODKIEJ CYTRYNKI -  jest to I SZCZECIŃSKA MANUFAKTURA ZDROWYCH CUKIERKÓW I LIZAKÓW. Dzieci z terenu naszej gminy wraz z opiekunami zapoznały się z technikami wytwarzania zdrowych słodyczy, bez konserwantów oraz sztucznych barwników. Okazuje się, że w Słodkiej Cytrynce używa się tylko naturalnych składników pochodzenia roślinnego.


PRZERWA W DOSTAWIE WODY W WARNICACH

INFORMACJA
O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY

Gmina Warnice informuje, że w dniu 30 lipca 2015 r. (czwartek) w godzinach 10.00 - 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla budynków przyłączonych z sieci zlokalizowanej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 106 w miejscowości Warnice.
W związku z powyższym prosimy Mieszkańców o wcześniejsze zabezpieczenie odpowiedniego zapasu wody.
W/w utrudnienia wynikają z prac, które będą prowadzone przez Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o.

 


ZAPROSZENIE

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza PRZEDSIĘBIORCÓW do zgłaszania POTRZEB ROZWOJOWYCH będących podstawą do tworzenia założeń konkursowych, w szczególności na DOTACJE ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH dla przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.


ZAPROSZENIE


BRĄZOWA CZAPLA DLA BIESIADY NA OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU!

18 lipca br. podczas obchodów Dni Czaplinka odbył się IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Biesiadnej „O Złotą Czaplę Czaplinka 2015”. Z wielką radością informujemy, że Zespół BIESIADA z Warnic zdobył III miejsce oraz nagrodę pieniężną. W konkursie wzięło udział 12 zespołów; BIESIADA okazała się zdobywcą Brązowej Czapli i nagrody w wysokości 400 zł w gotówce. Gratulujemy!


ZAPROSZENIE
Razem wpisów: 1751   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 176


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 176    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2149754

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia