Dzisiaj jest Środa, 29 lipca 2015 r. Imieniny: Marty i Olafa
 

kliknij aby powiekszyc

ZAPRASZAMY DO WÓJCINA


GMINA WARNICE OGŁASZA PRZETARG NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU JELCZ

GMINA  WARNICE
OGŁASZA  PISEMNY  PRZETARG  OFERTOWY  NIEOGRANICZONY
NA  SPRZEDAŻ  SAMOCHODU  SPECJALNEGO  POŻARNICZEGO
MARKI  JELCZ


ZAPROSZENIE

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza PRZEDSIĘBIORCÓW do zgłaszania POTRZEB ROZWOJOWYCH będących podstawą do tworzenia założeń konkursowych, w szczególności na DOTACJE ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH dla przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.


ZAPROSZENIE


BRĄZOWA CZAPLA DLA BIESIADY NA OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU!

18 lipca br. podczas obchodów Dni Czaplinka odbył się IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Biesiadnej „O Złotą Czaplę Czaplinka 2015”. Z wielką radością informujemy, że Zespół BIESIADA z Warnic zdobył III miejsce oraz nagrodę pieniężną. W konkursie wzięło udział 12 zespołów; BIESIADA okazała się zdobywcą Brązowej Czapli i nagrody w wysokości 400 zł w gotówce. Gratulujemy!


ZAPROSZENIE


BIULETYN 'Z ŻYCIA GMINY WARNICE'

INFORMUJEMY, ŻE JEST JUŻ DOSTĘPNY NOWY NUMER BIULETYNU INFORMACYJNEGO 'Z ŻYCIA GMINY WARNICE'.

CZASOPISMO ZOSTAŁO ROZPROWADZONE W ILOŚCI 1000 EGZ. NA TERENIE NASZEJ GMINY, A WERSJA CYFROWA GAZETY DOSTĘPNA JEST TUTAJ:


ZAPROSZENIE


DOPALACZE - GDZIE SZUKAĆ POMOCY?

W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!


ĆWICZENIA STRAŻAKÓW Z JEDNOSTKI OSP WARNICE

Nasi druhowie nie próżnują! Mimo trwających wakacji Strażacy cały czas starają się zachować formę i organizują ćwiczenia mające na celu poprawić sprawność własną oraz akcji. Z tego powodu dnia 19 lipca 2015 roku druhowie udali się do Reńska aby przećwiczyć układanie linii gaśniczych oraz taktykę napełnienia zbiornika wody podczas akcji.

 
Razem wpisów: 1746   Wpisów na stronie: 10    Strona:1 z 175


  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 175    10 następnych ->
BIP

Elektroniczne
Biuro Obsługi
Interesanta
EBOI

Lokalne
Centrum
Certyfikacji
LCC

Zgodność Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

Licznik 2146093

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia